امروز یکشنبه 04 اسفند 1398
clashoofclans.cloob24.com
0

آغاز رویداد ویزارد

جدیدا سلسله رویدادهایی در بازی کلش آف کلنز استفاده شده است که یک گزینه جدید در این بازی می باشد، که شما به راحتی با انجام آن قادر هستید XP یا جم و یا منابع خوبی را کسب نمایید و از آن برای پیشرفت بازی خود استفاده نمایید، در این صفحه ما سعی خواهیم کرد که تمام رویدادهایی که در بازی انجام می شود و روش هایی که منجر خواهد شد شما بهترین نتیجه رابگیرید برایتان توضیح دهیم. به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

در بعضی از رویدادها شما XP و یا منابع و جم دریافت خواهید کرد ولی قادر خواهید بود با استراتژی های مناسب استفاده بهتری از آنها ببرید و منابع بیشتری در حملات خود کسب کنید! هر موقع که رویدادی آغاز شود شما می توانید شرح آن را در این قسمت بازی (تصویر پایین)مشاهده نمایید:

رویداد کلش آف کلنز


------- رویداد ویزارد -------

رویداد ویزارد آغاز شده است، هزینه ساخت ویزارد بطور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و در این رویداد شما قادر هستید که XP و جم کسب کنید.البته در صورتی که سه حمله موفقیت آمیز داشته باشید و در هر کدام از حمله های خود 12 عدد ویزارد همراه داشته باشید و از آنها در نبرد استفاده کنید.

ویزارد ها یک نیروی کامل می باشند و از آنها می توانید در اکثر ترکیبات خود استفاده نمایید و آنها بسیار مناسب هستند بطوری که تخفیف مناسب در ساخت آنها، قطعا شما را خوشحال خواهد کرد.با این حال استفاده از 12 ویزارد در بسیاری از استراتژی ها مناسب است و می توان در حملات برای ساختن قیف از6 تا 8 عدد از آنها استفاده کرد.ویزارد ها به علت اینکه سریع آسیب می بینند و از بین می روند نمی توان از آنها به عنوان نیروهای تکی به کار گرفت و معمولا آنها در پشت نیروهای تانک مانند مانند گولم و جاینت بهترین کاربرد را دارند و آسیب های سریعی وارد می کنند و در پشت نیروهای تانک مانند، پیشروی می کنند و نباید در فضای باز قرار گیرند.

اگر تمایل دارید که جایزه این رویداد را هم بگیرید که قطعا هم همینطور است، استفاده ما از استراتژی و نیروهای Giant, Healer, و ترکیب Wizard همراه با والکایری است و در کلن کسل هم بولر ببرید.

فیلم زیر به شما کمک خواهد کرد و استراتژی مد نظرمان را مشاهده می کنید لول نیروهای بکار رفته در این استراتژی:

Giant level 6
Healer level 4
Wizard level 5
Valkyrie level 4
Clans Castle: Bowler level 3

دانلود فیلم

اگر هنوز با حملات قیفی شکل در کلش آف کلنز آشنایی ندارید، 2 مطلب زیر بسیار به شما کمک خواهد کرد


------- رویداد طلسم پرش-------

رویداد استفاده از طسم پرش فعال شد و این رویداد 3 روز فعال است و تولید آن کاهش یافته است و متاسفانه بر خلاف رویداد های قبلی که استفاده از آنها، Xp یا جم هدیه می داد، این رویداد چیزی به شما هدیه نمی دهد ولی خب باز برای افرادی که در استراتژهای خود از این طلسم استفاده می کنند مفید خواهد بود، همچنین برای جایگزینی طلسم زلزله نیز می توان از این طلسم هم اکنون استفاده کرد و در مصرف اکسی سیاه خود صرفه جویی کرد، در هر صورت استفاده از آن به خاطر، کاهش هزینه مفید خواهد بود.

رویداد طلسم پرش

به هر حال اگر شما از استراتژی های زمینی که تعداد آن هم کم نیست استفاده کنید، به صرفه است.

در مطلب زیر هم در مورد محدوده دقیق، منجمله حقایقی جالب در مورد طلسم پرش در برابر طلسم زلزله است که با خواندن آن مطالب خوبی را فرا خواهید گرفت:

ترکیب طلسم ها هم می تواند در استفاده از استراتژهای زمینی و هوایی، کارآیی بهتری برای ما داشته باشد به همین خاطر برای نمونه در مطلب زیر به ترکیب طلسم پرش و خشم و نکته کوچکی در آن اشاره شده است که درمطلب زیر آنرا می خوانیم:


------- رویداد گولم -------

رویداد گولم آغاز شده است و هزینه تولید آن نیز بطور چشمگیری کاهش پیدا کرده است، شما در این رویداد قادر هستید XP و مقداری جم را کسب کنید در صورتی که بتوانید در حملات خود از 2 عدد گولم استفاده کنید.

شما در حملات خود برای تکمیل این رویداد احتیاج به تغییرات زیادی در ارتش خود نخواهید داشت، اگر شما در حملات خود از جاینت استفاده می کردید هم اکنون می توانید این دو گولم را جایگزین 6 جاینت کنید. اگر از استراتژی LaLoon استفاده می کنید، می توانید از دو گولم به عنوان نیروی تانک جهت حفاظت از فهرمانان خود جهت پاکسازی مپ دشمن در آخر حمله استفاده کنید.

یک راه خوب دیگر استفاده از گولم در کلن کسل خود هست در صورتی که حریف شما از والکایری و بولر یا ماینر در حملات خود استفاده می کند به خوبی از دهکده شما دفاع خواهد کرد

هنگامی که گولم ها به دو گولمیت تقسیم می شوند و گولمیت ها هنگام نابودی شان حالت انفجار یک جاینت بمب پیدا می کنند و نیروهای اطرافشان را نیز از بین می برند.

همچنین با تغییراتی در استراتژی زیر (بردن گولم در کلن کسل و حذف چند بولر و استفاده از یک گولم به جای آن)می توانید یک حمله خوب داشته باشید.
همچنین اگر تاون هال 10 و کمتر هستید می توانید از حملات توده ایی با گولم (mass Golem)استفاده نمایید:
----------

------- رویداد دو برابر شدن پاداش روزانه -------

رویداد دوبرابر شدن پاداش روزانه بسیار آسان است شما با گرفتن 5 ستاره از حملات خود در این 3 روز می توانید، دوبرابر پاداش روزانه که به شما تعلق می گیرد را به خزانه خود در داخل کلن کسل واریز کنید!

این جایزه می تواند خیلی بزرگ و ارزشمند باشد مخصوصا اگر در لیگ های بالاتر هم باشید، این جایزه معادل یک حمله بزرگ برای شما منابع خواهد آورد!

تحت شرایط عادی، بدین معنی است که با 2 تا 3 حمله پیروز، بازیکن خواهد توانست جایزه بزرگ را کسب کند و به آن برسد.

اگر شما در TH9 و بالاتر هستید پیشنهاد ما استفاده از استراتژی LaLoon می باشد.

اگر در TH8 و پایین تر می باشید، پیشنهاد ما استفاده از استراتژی هایی است که در آن جاینت بکار می رود.

که بهترین استراتژی که پیشنهاد می دهیم در تاون هال 8 به پایین استفاده کنید، استفاده از نیروهای زیر است:

  • 12-14 جاینت
  • 10 هوگ رایدر + کلن کسل هم هوگ رایدر ببرید.
  • 30-34 آرچر
  • 8 ویزارد
  • 1 هیلر
  • 3 طلسم شفا دهنده

مراحل استراتژی:

با هوگ رایدر و فرستادن یک عدد از آن در محدوه کلن کسل آنرا خالی می کنیم:

در صورتی که دراگون از آن بیرون آمد آنرا به گوشه نقشه کشیده و با محاصره کرده آن توسط آرچر ها، آنرا از بین می بریم که نحوه کشتن آنرا در مطالب قبل و در استراتژی های قبل توضیح داده ایم.

ارسال جاینت ها با هیلر به عنوان سپر یا تانک و نیروهای آرچر و ویزارد را در پشت جاینت ها پیاده می کنیم و معمولا نیروها پرا کنده می شوند که بهتر است در پشت جاینت ها قرار داشته باشند که کمتر آسیب ببینند.

اگر بربرین کینگ را در اختیار دارید از آن هم می توانید به عنوان سپر تعدادی از نیروها قرار دهید و از سمت دیگری از نقشه حمله کنید:

ارسال هوگ رایدر ها برای از بین بردن ساختمان های دفاعی استفاده می کنیم و معمولا در قسمتی دیگر از نقشه حریف آنها را پیاده می کنیم و از یک طرف نقشه فقط حمله نمی کنیم و بهترین سمت ها را برای نیروهایمان در نظر می کیریم و هر کجا که نیرو های هوگ رایدر تحلیل رفتند و به جاینت بمب ها برخورد کردند از طلسم شفا دهنده حتما استفاده می کنیم.

این یک استراتژی ارزان برای تاون هال های 8 به پایین می باشد که توسط آن خواهید توانست به آسانی حریف را سه ستاره کنید.

نتیجه گیری

تنها چیزی که موجب ناراحتی می باشد، محدود بودن این رویداد است که تنها 3 روز قابل انجام است و شما می توانید نیروهایی ارزانتر و با تخفیف بکار ببرید و جایزه های پیروزی بزرگ کسب کنید ولی به هر حال هر بازیکن می تواند در همین مدت زمان رویداد از آن استفاده کافی را ببرد.

Www.ClashOfClansGame.IR

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه