امروز یکشنبه 04 اسفند 1398
clashoofclans.cloob24.com
0

بهترین نقشه های TH8 تا TH11 - ژانویه 2017

نقشه های جدید مخصوص دهکده از تاون هال 8 تا تاون هال 11 ماه ژانویه 2017 (دی 1395)- که شامل نقشه های Farming و Clan War می باشد در این مطلب برای شما آورده ایم. اما قبل از آن حتما مطلب استفاده صحیح از مپ های اینترنتی را که برایتان قبلا آورده بودیم، مطالعه کنید (اینجا کلیک کنید) و بعد از آن از نقشه هایی که برایتان در ادامه مطلب آورده ایم، بصورت صحیح آن استفاده نمایید.


.


Town Hall 8 Farming Base & War Base Layouts


Town Hall 8 Farming & Trophy Base

طراحی این مپ بصورتی است که با ساختمان های دفاعی و غیر دفاعی از هسته دهده محافظت می کند:

.

Town Hall 8 War Base

طراحی این مپ برای مقابله با استراتژی های مختلفی از جمله حملات با هوگ رایدر و استراتژی های GoHo و GoVaHo کاربرد دارد و کنترل نیروهای دشمن توسط مهاجم غیر قابل پیشبینی است و فضاهای باز در این نقشه یکی از نقاط قوت این مپ در دفاع از دهکده می باشد.

Town Hall 9 Farming Base & War Base Layouts


Town Hall 9 Farming & Trophy Base

این یک مپ مناسب برای محافظت از اکسیرسیاه می باشد و تاون هال نیز توسط تسلاهای مخفی نیز به خوبی محافظت می شود، اگر می خواهید اکسیر سیاه جمع کنید، پس این مپ را امتحان کنید:

.

Town Hall 9 War Base

این یک مپ آنتی 3 ستاره است که تسلاهای مخفی مانع از ورود قهرمانان حریف به مرکز دهکده خواهند شد و برای این کار حریف باید از نیروهایی که سرعت بالا دارند استفاده کنند، همواره از تسلاها در جاهای مناسب دهکده هایتان استفاده کنید که در پیروزی مپ تاثیر گذار است.

Town Hall 10 Farming Base & War Base Layouts


Town Hall 10 Farming & Trophy Base

این یک مپ عالی برای حفاظت از اکسیر سیاه است، اگر می خواهید که حتی یک قطره از اکسیر سیاه تان دزدیده نشود، این مپ مناسب همین کار طراحی شده است! مگر اینکه این مپ سه ستاره شود.
.
Town Hall 10 War Base
یک مپ جالب! در این مپ ابتدا به دنبال نقاط ضعف می گشتم که این مپ بسیار قدرتمند است، منطقه کشتار دشمن در هسته دهکده قرار دارد و نیروهای مهاجم هنگام حمله سرگرم ضربه به ساختمان های با Hitpoint بالا در اطراف دهکده می شوند و نقطه مرگ در مرکز دهکده نیز آنها را مورد حمله قرار می دهند! فاصله دار بودن ساختمان ها، حمله های با هوگ رایدر، گولم و مخصوصا والکایری را دچار مشکل خواهد کرد.

Town Hall 11 Farming Base & War Base Layouts


Town Hall 11 Farming & Trophy Base

حفاظت از اکسیر سیاه در این مپ عالی است و چون حالا دیگر می توانید قهرمانان خود را تا لول 45 ارتقاء دهید، نیاز به اکسیر سیاه شدیدا لازم است پس اولویت را حفاظت از آن قرار دادیم.

.

Town Hall 11 War Base

برای مقابله با استراتژی LavaLoon این مپ بسیار خوب است و فاصله های باز نیز باعث نابودی بالون ها می شوند، بولرها هم این مپ را خیلی دوست ندارند، چرا که ضربه های دوم آنها اکثرا به هدر خواهد رفت!
برای دانلود همه نقشه ها با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
Www.ClashOfClansGame.IR
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه